Safebox

Hakkımızda

  • Müşteri Memnuniyeti
  • Kalite ve Güven
  • İleri Teknoloji
Safebox Hakkında

Firmamız, kurulmuş olduğu günden bugüne müşterilerinin duyduğu güven duygusunun yüklediği sorumluluğun bilinciyle çalışmalarına devam etmektedir.

Sektörün değişen dinamikleri doğrultusunda müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek teknolojinin faydalarını iş gücüne çevirmelidir. Safebox kusursuza ulaşma çabası ve ’Sonsuz Müşteri Memnuniyeti’ni yaşatmak için kaliteli ve dürüst bir hizmet anlayışını ilke edinerek siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Müşteri Memnuniyetinin ön planda tutulduğu; çağdaş, dinamik yapılanma ve dürüstlük ilkesinden sapmadan sektörün öncüleri arasında yer almaktadır. Çağdaş, objektif ve dürüst yönetim anlayışıyla sürekli gelişmek. İşbirliği paylaşım ve dayanışma içinde olmak. Müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamak. Hızlı ve doğru karar almak. Yüksek kalite ile mükemmele yaklaşmak; işbirliği ve verimlilik temelindeki müşteri - çalışan ilişkisiyle kârlılığı artırmak, dengeli bir büyümeyle sektörün en iyileri arasındaki yerini korumak, tüm etkinliklerinde sergilediği anlayış farkı ve çözüm üretmedeki becerisiyle beklentilerin ötesinde hizmet sunmak.

Safebox ürünlerini tercih eden firmalarımız

Safebox

Vizyon ve Misyonumuz

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz ederek uygun çözümler sunmak ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak.

Kalite ve Güven

Kalite ve standartlardan ödün vermeden ekonomik, verimli ve düşük işletme maliyeti sunan tasarımlar oluşturmak.

İleri Teknoloji

Güncel teknoloji ve gelişimleri müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda onun için bir katma değere dönüştürmek.

Farkındalık

İçinde bulunduğu topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının farkında olmak. Bu farkındalıkla çözümler sunmak.

Takım Oyunu

Takım ruhu felsefesiyle en alt kademeden en üst kademeye kadar görev ve sorumluluklarının bilincinde profesyonelce çalışan bir ortam.

%100 Çözüm

Zaman kavramının değerinin bilincine varıp hizmet isteklerine en kısa sürede yanıt vermek,optimum çözümleri üretmek.